Nasz zespół



Beata Block
Stanowisko: Prezes Zarządu
e-mail: blockb@rdl-hydraulics.com


Aleksandra Danek-Muchlado
Stanowisko: Dyrektor ds. Operacyjnych
e-mail: daneka@rdl-hydraulics.com

Doradztwo techniczne i serwis


Marcin Liss
Stanowisko: Dyrektor Techniczny
e-mail: lissm@rdl-hydraulics.com


Grzegorz Gorzkowicz
Stanowisko: Inżynier Serwisu
e-mail: gorzkowiczg@rdl-hydraulics.com

Dział handlowy


Przemysław Kończewski
Stanowisko: Dyrektor Handlowy
e-mail: konczewskip@rdl-hydraulics.com


Piotr Burliński
Stanowisko: Lider Zespołu Handlowców
e-mail: burlinskip@rdl-hydraulics.com


Marta Tusińska-Kiakszto
Stanowisko: Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
e-mail: kiaksztom@rdl-hydraulics.com


Joanna Bednarz
Stanowisko: Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
e-mail: bednarzj@rdl-hydraulics.com

Maciej Lewicki
Stanowisko: Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
e-mail: lewickim@rdl-hydraulics.com


Dariusz Rojek
Oddział Gorlice
Stanowisko: Lider Zespołu Handlowców
e-mail: rojekd@rdl-hydraulics.com


Michał Pruchnicki
Oddział Gorlice
Stanowisko: Kierownik Sprzedaży Regionalnej
e-mail: pruchnickim@rdl-hydraulics.com

Marcin Radwański
Oddział Katowice
Stanowisko: Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
e-mail: radwanskim@rdl-hydraulics.com

Piotr Szendzielarz
Oddział Katowice
Stanowisko: Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
e-mail: szendzielarzp@rdl-hydraulics.com


Jacek Glapiński
Przedstawiciel Wrocław
Stanowisko: Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
e-mail: glapinskij@rdl-hydraulics.com


Piotr Adamski
Przedstawiciel Łódź
Stanowisko: Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
e-mail: adamskip@rdl-hydraulics.com


Piotr Budyta
Przedstawiciel Warszawa
Stanowisko: Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
e-mail: budytap@rdl-hydraulics.com

Księgowość i logistyka


Anna Dalecka
Stanowisko: Kierownik Działu Logistyki i Zaopatrzenia
e-mail: daleckaa@rdl-hydraulics.com


Agata Sokołowska
Stanowisko: Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia
e-mail: sokolowskaa@rdl-hydraulics.com

Jolanta Kunicka
Stanowisko: Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia
e-mail: kunickaj@rdl-hydraulics.com

Magdalena Błańska-Mecner
Stanowisko: Specjalista ds. Logistyki i Zaopatrzenia
e-mail: mecnerm@rdl-hydraulics.com


Adrianna Idzikowska
Stanowisko: Specjalista ds. Logistyki i Administracji
e-mail: idzikowskaa@rdl-hydraulics.com

Magazyn i serwis przewodów


Maciej Dunst
Stanowisko: Koordynator ds. Logistyki
e-mail: dunstm@rdl-hydraulics.com


Leszek Lewna
Stanowisko: Magazynier
e-mail: lewnal@rdl-hydraulics.com